Vertikalaus šokio pasirodymas “Kūrėjo kodas” persikėlė iš Lietuvos sostinės – Vilniaus, į Lietuvos vasaros sostinę – Palangą.

Įveikus neeilinius iššūkius ruošiantis pasirodymui, rezultatas kūrybinei komandai kėlė dar didesnį pasitenkinimą – pasirodymas nepakito ir žiūrovai galėjo pamatyti jį tokios pat kokybės, kokį stebėjo ir sostinės žiūrovai.

Pasirodyme naudojamas morzės kodas – informacijos kodavimo sistema. Ją galima perduoti garsu, šviesa, akies mirksniu. Ji taip pat gali būti perduota šokiu. Žmogaus individualybė ištirpusi informacijos matricoje, suskaldyta į daugybę sistemų, pasiklydusi garsiniame chaose. Kaip rasti ir išgryninti savasties esmę, vertybes. Kaip rasti savo būties muziką ir kur jo istorijos matrica? Mano skausmas, džiaugsmas lygus širdies ritmo dažniui lygiai taip, kaip ir Morzės kodui. Atitinkamos reikšmės Morzės kodo garsai lygūs širdies ritmui, čia ritmas lygus kūno vibracijomis. Taip atveriama nauja Morzės kodo meninė platforma. Ji lygi žmogaus –kūrėjo matricos melodijoms. Profesionalai pabrėžia, jog Morzės signalą būtina išmokti girdėti. Specialiai kurtos muzikos pagalba, panaudojant Morzės kodus, sukuriamas kūrėjo muzikinis kodas. Jis transliuojamas vertikalaus šokio ir video projekcijų pagalba. Šiame projekte muzika, šokis ir dailė prabyla nauja, kūrybine Morzės kodo forma.

Pasirodymo partneris: Lietuvos kultūros taryba

Ačiū Palangos koncertų salė už sprendimus

Nuotraukos: Domas Rimeika