NAUJAS SEZONAS JAU NUO RUGSĖJO

Norėdami užsiregistruoti skambinkite telefonu 861002562.

DĖMESIO!!!

NAUJA SPEKTAKLIO DATA!

Džiugu pranešti, kad spektaklį “Alisa stebuklų šalyje” galėsite pamatyti Balandžio 14 d. Nekantriai laukiame premjeros ir jūsų visų 🙂 Dokėjome už kantrybę.

Nuotrauka: Virginija ON

BALETO SEZONĄ PRADEDAME

KLAIPĖDOJE 09.04 :

PALANGOJE 09.07 :

Kalbantis bokštas | Vertikalaus šokio spektaklis

Jau šį penktadienį, birželio 9 dieną, ant Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro sienos 23 val. Laukiami visi! Renginys nemokamas. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.coda.lt/kalbantis-bokstas/

Šokio spektaklis vaikams “PAGAUK TAMSĄ”

        2017 metų gegužės mėn. 14 dieną paskutinį kartą rodėme labai linksmą ir nuotaikingą šokio spektaklį vaikams, kuris vyko “Kultūros fabrike” Klaipėdoje, tikiuosi buvote – nes tai nepakartojama! 🙂

        “Pagauk tamsą” – tai istorija apie mažą išradingą mergaitę, kuri gyvena namuose pilnuose žaidimų. Kiekvieną rytą tėvai išeina į darbą ir mergaitė su draugėmis pradeda savo išradingus žaidimus. Taip praeina diena pilna įspūdžių. Tačiau labiausiai nelaukiama valanda, kai reikia eiti miegoti. Tai košmaras, besislepiantis tamsoje, neleidžiantis mergaitei ramiai miegoti. Kai kambaryje išjungiama šviesa, jame įsiviešpatauja neprašyta viešnia – tamsa. Ji atsėlina netikėtai, kartu su savimi atsivesdama savo draugus, kurie gąsdina ir neleidžia užmigti. Mergaitė su draugėmis nutaria eiti į žygį, sugauti tamsą ir taip visiems laikams užsitikrinti gražius ir ramius sapnus.

Kai norisi pasveikinti, niekada nėra per vėlu. 😀 

Dar sniego kalnai už lango, todėl siunčiame CODA snieguolių sveikinimus kiekvienam iš JŪSŲ 🙂

“BALETO PAVASARIS” 2017

Tikrai taip!!! Jau Kovo 5 dieną kviečiame pačias mažiausias balerinas ir solistus sutikti pavasarį kartu. Norite dalyvauti konkurse? Visą informaciją rasite čia.

ATVIRA BALETO PAMOKA

Spalio 2 dieną klaipėdiečiai rinkosi “Kultūros fabrike”, kur įvyko šokių mokyklos “CODA” organizuojama “Atvira baleto pamoka”. Ją stebėti galėjo susirinkti visi norintys pamatyti, kaip vyksta baleto pamoka. Tai buvo puiki proga pažvelgti iš arčiau į balerinų kasdienybę ir tuo pačiu mažosioms balerinoms pasisemti motyvacijos siekti geresnių rezultatų. Renginys praėjo puikiai!

Daugiau apie renginį rašo dienraštis “Klaipėda”:

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/klaipedieciai-noriai-domejosi-baletu-774896

Nuotraukas iš atviros pamokos galite pamatyti čia:

https://www.facebook.com/%C5%A0oki%C5%B3-mokykla-CODA-256376537858013/photos/?tab=album&album_id=690808471081482