Praūžė nuotaikingas koncertas, kurio metu šokių mokyklos “CODA” mergaitės šoko pagal Klaipėdos kamerinio orkestro atliekamą muziką. Tai – išksirtinė galimybė ir neįkainojama patirtis mergaitėms.

Klaipėdos koncertų salė puikiai pristatė šį renginį: “Jaunosios šokių mokyklos „Coda“ šokėjos dalyvavo šiame „Žaismingos muzikos orkestro“ projekte ir pirmiausia traukė visų klausytojų dėmesį. Jos atliko I. Briazkalovaitės ir kitų choreografų sukurtas choreografines miniatiūras pagal Ludwigo van Beethoveno, Camille’io Saint-Saënso, Piotro Čaikovskio, Maxo Richterio, Leroy Anderssono, Karlo Jenkinso ir kitų autorių kūrinius.

I. Briazkalovaitė sako: „Šokis yra kaip maistas, kuriame turi būti visko. Kuo įvairesni ingridientai, tuo stipresnis skonio sprogimas burnoje. Bet visko turi būti su saiku. Koncerto metu buvo pateiktas platus šokio meniu: nuo klasikinio šokio su puantais per humoristines šokio intermedijas iki ekspresyvaus tango“.

Grakštūs „Coda“ šokėjų judesiai, choreografinių miniatiūrų žaismė Klaipėdos koncertų salės scenoje sukūrė spalvingą šokio pasaką. Ją šokėjoms ir Mindaugo Bačkaus vadovaujamam Klaipėdos kameriniam orkestrui sekti padėjo koncerto vedėja Jonė Girdzijauskaitė.

Išsirinkite mėgstamiausius patiekalus – šokio žanrus – ir mėgaukitės jais tiek akimis, ties ausimis, tiek kojomis ir visu kūnu! Šokti išties yra labai smagu!”

Renginio akimirkomis galite pasigrožėti čia

Už galimybę ačiū: Klaipėdos koncertų salė

Už bendrą gražų darbą ačiū: Klaipėdos kamerinis orkestras

Nuotraukos: Eglė Sabaliauskaitė