Rugsėjo 25-26 d. 18.30 ir 19.30 val.

Šokių mokyklos CODA ir Klaipėdos miesto savivaldybės dovana klaipėdiečiams ir miesto svečiams – Vertikalaus šokio performansas KAMBARYS.

Kambarys – Performansas paremtas žmonių, patyrusių klinikinę mirtį ir komą, tikrais prisiminimais bei išgyvenimais.

Kambarys – patalpa apribota sienomis, į kurią paprastai patenkama pro duris ar kitą skiriamąją konstrukciją. Jis gali būti mūsų emocijų saugotojas, ar spąstai. Į visus kambarius reikia įeiti arba išeiti. Tai – kelias, kurį pasirenkame patys arba būname priversti žengti. Vieni kambariai gyviems, kiti- mirusiems, treti- pereinami. Gyvenimas- malonus, mirtis- rami, o perėjimas- varginantis. Būtent apie šią trijų etapų kelionę kalba “Kambarys”. Tai – nematoma apibrėžta erdvė, į kurią žengiame nežengdami, keliaujame neprašomi. Šios kelionės neieškome – ji nutinka. Ją patiriame tada, kai kūnas ir siela atsiskiria. Kiekvienas kambarys gali turėti kelis išėjimus, tuomet tenka rinktis, besirenkant delsti. Ar tikrai kiekvienas mūsų turi teisę rinktis? Teisę rinktis mirti ar gyventi?
Mirtis – tik fizinės būties galutinė fazė. “Nes kas gi mirti, jei ne stovėti nuogam vėjyje ir tirpti saulėje? Ir kai žemė atims tavo galūnes, tu tikrai šoksi.” (Libanų-amerikiečių poetas Kakhil Gibran) O kas toliau? Kur toliau? O gal atgal? O ar reikia?

Numatomi 4 pasirodymai:
Rugsėjo 25 d. (pirmadienį) 18.30 ir 19.30 val.
Rugsėjo 26 d. (antradienį) 18.30 ir 19.30 val.

Vieta – Žvejų rūmai. Taikos pr. 70, Klaipėda.

Trukmė: 15 min.
Amžiaus cenzas: N-10

Renginys NEMOKAMAS.
Žiūrovų skaičius ribotas.

Būtina REGISTRACIJA.

Kūrybinė komanda:

Režisierė | Rūta Bunikytė
Vertikalaus šokio šokėja, Choreografė | Inga Briazkalovaitė
Altas | Larion Dyakov
Muzikos autorius, aranžuotės | Jonas Raudonius
Šviesų dailininkas | Andrej Lavrinovič
 

Foto Kęstutis Meliauskas

Video Rūta Bunikytė